Category Archives: Úspěch pro každého žáka

Výstupy konference Úspěch pro každého žáka 2018

Výstupy z letošní konference Úspěch pro každého žáka (fotografie a videozáznamy hlavních vystoupení) jsou k dispozici zde: http://ucimekvalitne.cz/2018/vystupy/

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

 

Program konference Úspěch pro každého žáka 2018

Můžete se podívat na program letošní konference Úspěch pro každého žáka, jejíž přípravy SKAV koordinuje. Těšíme se, že se na konferenci s Vámi potkáme!

UPKZ_konference2018_baner_1920x1080px

Už jste viděli video záznamy z konference Úspěch pro každého žáka?

Nenechte si ujít příležitost podívat se na video záznamy z konference Úspěch pro každého žáka. Stojí to za to! ZDE

videa_fota3

Blíží se další ročník konference Úspěch pro každého žáka 2017

Uspech

Kapacita konference je aktuálně naplněna.

Úspěšně proběhla konference Úspěch pro každého žáka 2016

Dne 26. 4. 2016 jsme spolupořádali již 3. ročník konference Úspěch pro každého žáka. Jaký byl program se můžete podívat zde: www.ucimekvalitne.cz.

Výstupy (video záznamy) právě zpracováváme, prosíme o trpělivost. Najdete je pak zde a dále na webových stránkách konference www.ucimekvalitne.cz a iniciativy Úspěch pro každého žáka www.uspechzaka.cz.

konfÚspěch_řečníci_screen

Konference Úspěch pro každého žáka 2016

Na 26. 4. 2016 připravujeme konferenci Úspěch pro každého žáka 2016 tentokrát s podtitulem Spolupráce jako klíč k úspěchu. Akce se uskuteční v prostorách Centra současného umění DOX a SKAV ji organizuje v rámci stejnojmenné iniciativy (www.uspechzaka.cz) společně s těmito partnerskými organizacemi: Pomáháme školám k úspěchu o. p. s., EDUin, o. p. s., MŠMT a DOX. Program konference: www.ucimekvalitne.cz. Kapacita akce je aktuálně zcela naplněna, proto organizujeme online přenos z dopolední části a ze všech částí programu bude pořízen video záznam.

Výstupy konference Úspěch pro každého žáka 2015

Uspech_FidrmucUspech_HejnyUspech_plenumNa webových stránkách konference Úspěch pro každého žáka 2015 http://ucimekvalitne.cz/2015/ jsou už k dispozici výstupy. Kromě fotogalerie tam najdete video záznamy vystoupení M. Hejného, V. Foista, B. Svozila, H. Košťálové, V. Srba a A. Veselého. Vyšel také strhující článek o konferenci na webu EDUin zde: http://www.eduin.cz/clanky/pribehy-uspechu-pro-kazdeho-zaka.

Konference Úspěch pro každého žáka 2015

banner_960_open_sans (2)Konference Úspěch pro každého žáka 2015 se koná 21. 4. v Centru současného umění DOX. Více informací na www.ucimekvalitne.cz.

Pořadatelé: SKAV, Pomáháme školám k úspěchu, EDUin, DOX a MŠMT.

Kapacita akce je již naplněna.

 

Výstupy z letošní konference Úspěch pro každého žáka jsou již k dispozici

Banner_04

Naše letošní konference se nesla v duchu vzájemného učení v oblasti přímé podpory učitelů se zaměřením na úspěch každého žáka. Konferenci pořádal SKAV v partnerství s Pomáháme školám k úspěchu o. p. s., EDUin, o. p. s., Centrem současného umění DOX a MŠMT. Akce se konala 15. května 2014 v prostorách DOXu.

Veškeré výstupy z akce jsou k dispozici na webu konference www.ucimekvalitne.cz.

Článek EDUin ke konferenci si můžete přečíst ZDE.

konf14_obr

SKAV spolupořádá konferenci Úspěch pro každého žáka

Banner_04

SKAV i letos spolupořádá konferenci ke vzdělávací politice, v letošním roce pod názvem Úspěch pro každé dítě s podtitulem Vzájemně se učime podporovat učitele, aby každý žák zažíval úspěch. Akce proběhne 15. května 2014 v Centru současného umění DOX.

Web konference: www.ucimekvalitne.cz

Kapacita naplněna!