Kontakt

Stálá konference asociací ve vzdělávání, z. s.

Máme nové sídlo (i fakturační adresu)!
Floriánské nám. 103,
272 01 Kladno

IČ: 26637758
DIČ: CZ26637758. Nejsme plátci DPH.

Registrace pod č. j. VS/1-1/54741/03-R.

 

Výkonný výbor (statutární orgán):

Úspěch pro každého žáka 2017

Judita Kapicová (Asociace domácího vzdělávání) pracuje jako pedagožka a lektorka, pracovala v několika školách a podílela se na různých projektech a kurzech. Zabývá se převážně alternativním školstvím, podporuje rodiny s dětmi v domácím vzdělávání, spolupracuje s komunitními školami a zajímá se o svobodné vzdělávání.

 

foto_Lukáš_Kohoutek_mini

Lukáš Kohoutek (Jules a Jim) působí jako ředitel spolku Jules a Jim, lektor primární prevence pro děti a vzdělavatel pedagogů. Zabývá se situacemi kolem narušených vztahů ve třídě, v případě potřeby poskytuje asistenci škole při šetření a řešení šikany. Jeho druhá profesní role je spjata s Českou koalicí proti tabáku, která provozuje Národní linku pro odvykání kouření. Původní kvalifikací je teolog, během studií si prošel i medicínou a psychologií.

foto_MIlan_Kotík_mini

Milan Kotík (AISIS) je pedagog a projektový manažer, autor a spolutvůrce mnoha inovativních vzdělávacích programů jako Dokážu to?, Škola pro Všechny, Školy v Pohybu, Minimalizace šikany, Delphi, Leadership for 21st Century. V minulosti byl členem poradní skupiny náměstkyně ministryně školství, člen výboru Fund For Education International School of Prague, člen monitorovacího výboru OPRLZ a OPVK.

foto_Klara_Laurencikova_mini

Klára Šimáčková Laurenčíková (ČOSIV) je předsedkyní České odborné společnosti pro inkluzívní vzdělávání. Vystudovala a nyní vyučuje speciální pedagogiku na PedF UK. Pracovala v Jedličkově ústavu a školách. Působila v nevládních organizacích zaměřených na pomoc osobám ohroženým domácím násilím a obchodováním s lidmi. Absolvovala psychoterapeutický výcvik a výcvik v somatickém koučování. Je předsedkyní Vládního výboru pro práva dítěte a členkou poradního týmu ministra školství, mládeže a tělovýchovy a ministryně práce a sociálních věcí.

Výkonná ředitelka:

foto_Silvie_Pýchová_mini

Silvie Pýchová je výkonnou ředitelkou SKAV (od 2011). Od 2013 je také koordinátorkou iniciativy Úspěch pro každého žáka. Má za sebou praxi učitelky na gymnáziu, pracovala na Národní agentuře pro evropské vzdělávací programy a v DZS jako koordinátorka evropských vzdělávacích programů. 2010-2016 zastávala funkci předsedkyně správní rady EDUin, kde působila také jako manažerka programů. Je  spoluzakladatelkou Centra kompetencí. V součanosti studuje na FSV UK doktorské studium v oboru Veřejná a sociální politika.

tel.: 607 123 568

e-mail: silvie.pychova@skav.cz

Tajemnice:

Barbora Vobořilová, email: barbora.voborilova@skav.cz,  tel.: 777 633 796

Produkce iniciativy Úspěch pro každého žáka

Monika Mrňávková, email: monika.mrnavkova@skav.cz, tel.: 605 524 969

Korespondenční adresa:
Silvie Pýchová
SKAV, z. s.
Hradecká 1452
544 01 Dvůr Králové nad Labem

Naši partneři:

Pomáháme školám k úspěchu, o. p. s.

EDUin, o. p. s.

Nadační fond rodiny Orlických

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>